LastGuard

Referanslarımız

Konya Teknokent 2004 yılında kurulmuş köklü bir teknokenttir. Bünyesindeki firma sayısı, alınan patent sayısı, öğretim üyelerinin ve öğrencilerin kurduğu şirket sayısı, görev alan akademisyen sayısı gibi kriterlere göre en başarılı teknokentler arasındadır.

Konya Kültür A.Ş.

https://www.konyakultur.com

Konya Kültür A.Ş. 2004 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde, her türlü kültür, sanat, ürün ve hizmetleri ile reklam ve tanıtım hizmetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak, yaptırmak, tesis kurmak, kurdurmak, işletmek, işlettirmek amacıyla kurulmuştur.

Kapsül Teknoloji Platformu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye'nin teknolojik yetkinliğini geliştirmek amacıyla etki gücü yüksek program ve projelerin hayata geçirilmesine destek sağlamak için mevzuata alınan, Milli Teknoloji Hamlesi'ne katkı sunmak amacıyla Kasım 2020 tarihinde Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuştur.

Konya Büyükşehir Belediyesi

https://konya.bel.tr

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya'nın büyükşehir sınırlarının içinde belediye işlerini yürüten kamu kuruluşudur. Konya Büyükşehir Belediyesi, 1868 yılında kurulmuş, 1987'de "büyükşehir" statüsüne kavuşmuştur.

Codelandia modern teknolojiler dünyasına yeni bir bakış açısı getirmek için kurulup Azerbaycan'da hizmet veren bir eğitim akademisidir.

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA)

https://www.mevka.org.tr/

Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya ili merkez olmak üzere Konya ve Karaman illerini kapsayan TR52 Düzey 2 bölgesinde faaliyet gösteren bir kalkınma ajansıdır.

Karatay Belediyesi

https://www.karatay.bel.tr

Karatay Konya'nın 31 ilçesinden biridir. Karatay Belediyesi, Karatay ilçesinin sınırlarının içinde belediye işlerini yürüten kamu kuruluşudur.

Blog sayfamız henüz aktif değil!